Znak zodiaku determinuje to, jakim jesteś kierowcą. Nie każdy powinien mieć prawo jazdy.

Twój znak zodiaku może determinować to, jakim jesteś kierowcą. Okazuje się, że niektóre z nich zachowują się za kierownicą w bardzo podobny sposób. Jesteś ciekawy, co o Twoich umiejętnościach i skłonnościach mówią gwiazdy?

 

BARAN (21 marca – 20 kwietnia)

Baran to prawdziwy raptus za kierownicą. Ludzie spod tego znaku są niecierpliwi i uwielbiają szybką jazdę. Gdy ktoś przed nimi jedzie zbyt wolno, dostają istnego szału i niezwłocznie wyprzedzają. Po czasie okazuje się, że na światłach i tak stają obok tego, kogo wyprzedzali. Kochają używać klaksonu, aby pogonić innych. Najlepiej czują się w większym samochodzie, np. terenówce.

 

BYK (21 kwietnia – 21 maja)

Byk zazwyczaj egzamin na prawo jazdy zdaje za pierwszym razem. To jeden z najbardziej opanowanych i cierpliwych kierowców. Czasami zdarza mu się delikatnie naciągać przepisy. Brak mu także wyczucia prędkości i często łapie mandaty lub przejeżdża na czerwonym świetle. Samochód byka musi być elegancki, ale równie ważna jest też jego praktyczność.

 

BLIŹNIĘTA (22 maja – 21 czerwca)

Bliźnięta nienawidzą monotonnej i długiej jazdy. Gdy wiedzą, że przed nimi daleka droga, robią wszystko, aby nie jechać sami. Jeśli już jednak nie mają innego wyjścia, robią za kierownicą wszystko, aby się nie nudzić – co chwilę zmieniają stacje radiowe, śpiewają na głos, czy rozmawiają przez telefon. Osoby spod tego znaku zodiaku często przekraczają dozwoloną prędkość i nie lubią “przeciętnych” samochodów.

 

RAK (22 czerwca – 22 lipca)

Rak to kierowca bardzo wrażliwy. Zawsze gdy wsiada za kierownicę, “czegoś się obawia”. Niesamowicie przejmuje się komfortem swoich pasażerów i tym, aby dowieźć ich do celu całych i zdrowych. Na drodze porusza się z zachowaniem wszelkich przepisów, które ma w małym placu. Samochód idealny dla raka to taki, w którym bez trudu zmieści się jego rodzina.

 

LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Nerwus to mało powiedziane. Za kierownicą potrafi pokazać prawdziwą furię. Jadąc z nim możemy usłyszeć przekleństwa, których jeszcze nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Jedak nie zawsze się tak zachowuje. Zdarza mu się nawet przepuścić pieszego na przejściu. Niestety, lubi też bardzo się popisywać, co sprzyja kolizjom z jego udziałem. Jego samochód MUSI być najlepszy.

 

PANNA (23 sierpnia – 21 września)

Panna za kierownicą często oznacza problemy. Zna przepisy, przestrzega ich jak nikt, ale gdy tylko pojawi się sytuacja, której nie było na kursie, nie ma pojęcia jak się zachować. Czuje się zdezorientowana, wszystko przez to, że woli działać według schematów. Panny są bardzo oszczędnymi osobami i tego też wymagają od swojego samochodu.

 

WAGA (22 września – 22 października)

Osoby spod tego znaku nienawidzą prowadzić w samotności. Zawsze starają się mieć jakieś towarzystwo, przynajmniej telefoniczne. Waga lubi jeździć spokojnie i nie wyróżnia się na drodze. Nie denerwuje się również kiedy ktoś inny zajedzie jej drogę lub jedzie zbyt wolno. Nie jest dla niej ważne, jaki ma samochód, byleby jechał.

 

SKORPION (23 października – 21 listopada)

Skorpiony to bardzo niecierpliwi kierowcy. Jeżdżą szybko i bardzo agresywnie. Kiedy wyjadą z domu spóźnieni, w trasie robią wszystko, aby być na miejscu o wyznaczonym czasie. Osoby spod tego znaku mają świetny refleks i zawsze są doskonale skoncentrowane na jeździe. Często dostają mandaty. Samochód idealny dla skorpiona to taki z bardzo mocnymi hamulcami.

 

STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Lubi ryzyko i wydaje mu się, że zawsze wszystko dobrze się kończy, dlatego nogę z gazu zdejmuje naprawdę rzadko. Uwielbia korzystać ze skrótów, które są mało uczęszczane, przez co często się gubi i na miejscu jest o wiele później niż powinien. Zawsze tłumaczy się jednak korkami. Idealny samochód dla strzelca powinien być po prostu szybki.

 

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 20 stycznia)

Osoby spod tego znaku zawsze jeżdżą według przepisów. Nie ma bardziej poukładanych kierowców niż oni. W jego samochodzie wszystko jest perfekcyjne i działające na tip-top. O punktach karnych wie jedynie ze słyszenia. W przypadku koziorożca najlepiej sprawdzi się samochód rodzinny – wygodny i praktyczny.

 

WODNIK (21 stycznia – 19 lutego)

Osoby spod tego znaku zodiaku odznaczają się szybkością i zręcznością. Zawsze z łatwością włączają się do ruchu. Bywa, że wodnik nie zwraca uwagi na innych kierowców. Często ścina zakręty i za nic ma nawet najbardziej wymagające trasy. Zdarza mu się przesadnie dbać o swój pojazd, który zazwyczaj błyszczy do granic możliwości.

 

RYBY (20 lutego – 20 marca)

Ryby to bardzo rozważni kierowcy, którzy nigdy nie podejmują niepotrzebnego ryzyka. Wyprzedzanie? Zapomnij. Ważniejsze dla nich jest ich wyczucie i instynkt niż mapa czy GPS. Dlatego często zdarza im się błądzić, choć zawsze trafiają do celu. Nie przepadają za zbyt dużym ruchem na drodze. Uwielbiają samochody wyjątkowe, to nic, że bywają niepraktyczne.

 

 

 

 

error: Content is protected !!